loading

درباره ما

درباره ما

_

nexpo  از دو کلمه net به معنای شبکه و expo به معنای نمایشگاه گرفته شده است . پس از 12 سال سابقه برگزاری نمایشگاه های مختلف و با توجه به پیشرفت تکنولوژی تصمیم گرفتیم از تکنولوژی های روز برای ارائه خدمت به کسب و کارها بهره ببریم . در این بین به راهکار اتحاد استراتژیک و فعالیت 360 درجه کسب و کارها رسیدیم . در ادامه با دو توضیح کوتاه این دو راهکار را برای شما توضیح می دهیم :

اتحاد استراتژیک

کسب و کارها و مشاغل عموما به سه شکل می توانند با هم ارتباط داشته باشند :

یا بازار هدف و مشتری یکسانی دارند

یا محصولات و خدمتشان مکمل یکدیگر هست

یا می توانند تکمیل کننده و خالق محصول یا خدمتی باشند

ایجاد این ارتباط بین کسب و کارها یکی از راه های رشد و پیشرفت محسوب می شود . زیرا بسیاری از هزینه تقسیم می شود و از طرف دیگر به مشتری و بازار هدف بیشتری دسترسی دارند . پس اولین راهکار را ما حول شبکه سازی بین کسب و کارها پیاده سازی می کنیم .

فعالیت 360 درجه

کسب و کارها بخش های مختلفی دارند که از طرفی باید به همه ی آن ها پرداخته شود و از طرف دیگر نگاهی جامع به همه ی ابعاد در هر بخش داشت . به عبارتی هم به جزییات توجه کرد و برنامه هایی برای برداشتن قدم های اجرایی و هرچند کوچک داشت و هم نگاهی جهان شمول و ترسیم چشم اندازی مناسب .

بنابراین همه ی بخش های کسب و کار از تولید ، تبلیغات ، بازاریابی ، برندسازی و فروش باید به صورت یکپارچه و همزمان رشد کنند . در این خصوص با ارائه مطالعات نیاز سنجی ، تحقیق و بررسی مشتری هدف ، مشاوره ، خدمات ( تبلیغات ، بازاریابی ، برندسازی و فروش ) به مشاغل مختلف کمک می کنیم تا رشدی هماهنگ و یکپارچه را تجربه کنند .

با شروع یک همکاری هرچند کوچک به ما افتخار یک عمر همراهی و همکاری در کسب و کارتان را می دهید . این همکاری برای اثبات توانمندی های مجموعه ی ما ، فرصت بسیار مهمی محسوب می شود . پس مطمئن باشید تمام تلاشمان را می کنیم تا در حوزه خودتان به یکی از بهترین ها تبدیل شوید .

تیم ما

_

طراحان داخلی باید به منظور ایجاد محیط داخلی که کارآمد و ایمن هستند، بسیار ماهر باشند.

مارک اسمیت

طراح

جین مورفی

طراح

آماندا پترسون

طراح

ماریا براون

طراح

ما اجتماعی هستیم